ביטוחי בריאות

מאז נחקק חוק הבריאות הממלכתי המסדיר את ביטוח הבריאות הממלכתי במסגרת מס בריאות, איננו צריכים לבטח את עצמנו בפוליסות בריאות נוספות, אך לצערנו סל שירותי הבריאות אשר מוענק הינו סל שירותי בריאות סביר ושוויוני לכל אזרחי המדינה, אשר אינו מעניק הגנה מספקת בגין כל סיכוני הבריאות הקיימים.

ש.ר.פ

ביטוחי הבריאות הפרטיים מעניקים למבוטח את היכולת להתמודד עם מצבי בריאות קשים כגון ניתוחים מורכבים, טיפולים מיוחדים, השתלות איברים, תרופות יקרות שמחוץ לסל הבריאות ועוד.

אנו באחריות כלכלית נסייע לך בהתאמת מסגרת הבריאות  והגנה על משפחתך ועליך במסגרת התקציב המתאפשר לך וללא כפל ביטוחי עם קופות החולים. נבצע בדיקת ביטוחים קיימים ואפשרות שדרוגם והוזלתם במידת האפשר.

מעבר לחבילת הביטוח ובניית מסגרת הביטוחים עבורך, אנו מבטיחים את התמיכה הנדרשת במצבים בהם קיים קושי להתמודד לבד וניהול התביעות מול חברות הביטוח בקרות מיקרה הביטוח.

בהתאמת ביטוח הבריאות ללקוח, קיימים נספחים חשובים ומגוונים בשוק שניתן להוסיף לכל ביטוח פרטי בסיסי. אנו באחריות כלכלית דואגים להתאים את הנספחים לכל לקוח על פי צרכיו האישיים.

נספחים לדוגמא: אמבולטורי, אבחון מהיר, נספח לילד, רפואה משלימה, יעוץ פסיכולוגי ועוד.

ביטוח סיעודי פרטי

ביטוח סיעודי הוא ביטוח אשר מתקיים מול חברת ביטוח פרטית אשר מקנה לכם פיצוי כספי מהרגע שהוגדרתם כסיעודיים. סכום הפיתוי נקבע בעת פתיחת הביטוח ובהתאם לדרישת הלקוח.

פוליסות ביטוח סיעודי של קופות החולים נמכרת בנפרד מהביטוח המשלים והיא אחידה לכלל המבוטחים ,מתוקף היותו ביטוח קולקטיב הפיצוי יכול להשתנות בהתאם להחלטות משרד הבריאות.  היקף הכיסוי בקופות החולים לרוב אינו מספק ואינו מאפשר מענה הולם ומלא לאדם במצב סיעודי. הפוליסות הפרטיות תפקידם להשלים את הכיסוי הסיעודי הנרכש מקופות החולים ולאפשר מענה הולם לחולה הסיעודי בקרות מקרה הביטוח, אם באמצעות פיצוי עבור טיפול בבית  החולה ואם באמצעות טיפול במוסד סיעודי.

בפוליסות הסיעוד בשונה מביטוחי בריאות אחרים קיימים ערכי סילוק (משמע בהפסקת תשלום הפרמיה, נשמרים למבוטח זכויות וכיסוי ביטוחי בכפוף למספר השנים בהם שילם את הפרמיות וערכי הסילוק כפי שמופיעים בפוליסת הביטוח).

אנו באחריות כלכלית נבנה עבורכם את המסגרת הביטוחית המתאימה והנכונה עבורכם תוך התייחסות לביטוח הקיים בקופת החולים ובהתאם למסגרת התקציבית המתאימה לכם.

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות הינו ביטוח לפיצוי כספי בעת גילוי מחלה קשה .

במקרה שמתגלה מחלה קשה, קופת החולים והשב"ן מכסים רק את הוצאות הטיפול הרפואי. אולם מחלות קשות עלולות לגרום לאובדן יכולת עבודה ולהוצאות חדשות גדולות שנלוות למחלה (למשל, לשכור אחות פרטית, להתאים את הבית לצרכים החדשים). הטיפולים המשלימים בתקופת ההחלמה, הירידה ברמת ההכנסה בשל המחלה והוצאות שנוספו אינם מכוסים על ידי הביטוח הרפואי הסטנדרטי, אלא באמצעות ביטוח מחלות קשות.

ביטוח תאונות אישיות

פוליסת ביטוח תאונות אישיות הנה פוליסת ביטוח המכסה את המבוטח ומפצה אותו במקרה של מוות, נכות ופגיעה באחד האיברים או אובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה בבית או בכל מקום אחר. בשונה מתכנית ביטוח בריאות, המעניקה כיסויים ביטוחיים במקרה של מחלות, ביטוח תאונות אישיות מעניק כיסוי ביטוחי במקרה של תאונות.

למרות התחושה של כל אחד מאיתנו, שלנו זה לא יקרה ושהסיכוי שנפגע מתאונה קלוש… חס וחלילה, זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו. לעיתים תהליך ההחלמה מתאונה קצר, אך כאשר ההחלמה מתארכת נאלץ הנפגע להתמודד עם קושי כפול: ההתמודדות עם החלמה ארוכה ומתישה וההתמודדות עם הצורך בשמירה על רמת חיים נאותה עבורו ועבור משפחתו.

ביטוח תאונות אישיות יעזור לנו להתמודד עם הקשיים. הביטוח מעניק פיצוי כספי חד פעמי במקרה של מוות או נכות ופיצוי תקופתי במקרה של אובדן כושר עבודה. פיצוי זה אינו מכוסה בפוליסות ביטוח רגילות במקרה בו הפגיעה לא התרחשה בעבודה או בדרך לעבודה, והוא נותן מענה מידי לצרכים המיוחדים המתעוררים כתוצאה מהתאונה.

בנוסף, מעניק הביטוח כיסוי חלקי גם במקרה של זכאות מביטוח לאומי או פוליסות ביטוח אחרות.

נשמח לעמוד לרשותכם